Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Op een welgelegen locatie dicht bij de Salzachbrug, biedt 1-slaapkamer Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen plaats aan maximaal 3 gasten. Dit 1-badkamer appartement heeft accommodatie met wifi en privé-autoparkeren ter plaatse.

    Gelegen op afstand van 4 km van de Filialkirche Sankt Pankraz am Haunsberg, is dit appartement van 50 m² ook op 8 minuten lopen van de Stichtingskerk van Laufen. Bovendien ligt Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg niet ver van de Lagere Stadspoort. De accommodatie ligt binnen een autorit van 10 minuten van het Abtsdorfer Meer.

    Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg met een kitchenette, ingericht met een waterkoker, een koelkast en een oven voor uw comfort. De Marienplatz bushalte is op 250 meter ervandaan gesitueerd. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen

    Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen In de buurt foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen Buitenkant foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen Buitenkant foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen In de buurt foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen In de buurt foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen In de buurt foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen In de buurt foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen Strand foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen Buitenkant foto Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen Skyline foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven München
    136 km

    Bezienswaardigheden (8)

    Länderbrücke
    350 m
    Unteres Stadttor
    350 m
    Oberes Stadttor
    350 m
    Europasteg
    550 m
    Rupertiwinkel
    550 m
    Färbergassl
    550 m
    Heiliger Nepomuk Statue
    550 m
    Stille-Nacht & Heimatmuseum
    1 km

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg?
      Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg heeft een oppervlakte van 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung An Der Idyllischen Salzachschleife Naehe Salzburg Laufen